Uitslagen KCM 2018

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch Beauceronclub Nederland
2 september 2018 – Houten
Keurmeester: mw. Carin van der Sijs

Reuen
Babyklasse
1. Ringo Blue l’Etoile de la Nuit 2 Veelbelovend
V: Byon de la Forêt de Thuringe
M: Imara Blue l’Etoile de la Nuit

2. R’Spook l’Ami de la Campagne 1 Veelbelovend
V: Diaz des Vaux Rouges
M: Norange l’Ami de la Campagne

Puppyklasse
3. Ramone Deedee Magnus Canis Niger 3 Veelbelovend
V: Girbaud des Bergers Aventureux
M: Mayhem Magnus Canis Niger

4. Rolling Stone Magnus Canis Niger 2 Veelbelovend
V: Girbaud des Bergers Aventureux
M: Mayhem Magnus Canis Niger

5. Hero Frédéric of Troyan Pride 4 Veelbelovend
V: Hiroshima du Stuyver Veld
M: Leann Chayenne de la Fière Maison

6. Hunter of Troyan Pride  Belovend
V: Hiroshima du Stuyver Veld
M: Leann Chayenne de la Fière Maison

7. Nectar Argenté du Mont des Croisettes 1 Veelbelovend en beste puppy
V: Iko du Mont des Croisettes
M: Lovely Godiva Argentée du Mont des Croisettes

Jeugdklasse
16. Gipsy Goldorak Admirable Chien 3 Zeer Goed
V: Goldorak de la Noe d’Orient
M: Celesta Alita Admirable Chien

17. Nouveau 1 Uitmuntend en winnaar ‘Camarque Coupe 2018’
V: Hathi de la Chantrerie
M: Jerêve Bergers des Bouleaux

18. Najac 2 Uitmuntend
V: Hathi de la Chantrerie
M: Jerêve Bergers des Bouleaux

Tussenklasse
19. La Caresse de Champsoleil Morvan 1 Zeer Goed
V: Hunik des Feux de l’Ange
M: Jolie du Moulin de Patjo

Openklasse
20. Extra Pour la Vie 4 Zeer Goed
V: Eron Rdeča Nogavica
M: C’est Souris Pour la Vie

21. Haut de la Saumure Lamont Zeer Goed
V: Djack du Mont des Croisettes
M: Gironde des Bergers Aventureux

22. Marreux le Sol Tremble Zeer Goed
V: Gerone des Bergers Aventureux
M: Idole Enya la Duchesse de la Fosse

23. Mathieu Pierre Argenté du Mont des Croisettes Zeer Goed
V: Iko du Mont des Croisettes
M: Feinte de Tortue Argentée du Mont des Croisettes

24. Grizzly de l’Ami des Chevaux Zeer Goed
V: Morse l’Ami de la Campagne
M: Dorcas de l’Ami des Chevaux

25. Gasan z Babanovho vsrka Zeer Goed
V: Colin Mereva
M: Dita z Babanovho vsrka

26. Onyx du Spero Patronum 3 Uitmuntend
V: Hagrid du Regard Mordant
M: Granger Hermione du Foudre de Zeus

27. Jules Bergers des Bouleaux 1 Uitmuntend
V: Gerone des Bergers Aventureux
M: Jolie du Fond des Camps

28. Messac le Sol Tremble 2 Uitmuntend
V: Gerone des Bergers Aventureux
M: Idole Enya la Duchesse de la Fosse

Veteranenklasse
29. Ibalou du Bois Tourbeux absent
V: Vidock du Murier de Sordeille
M: Equinox du Bois Tourbeux

Kampioensklasse
30. Hiver de Lusan 1 Uitmuntend, CAC en BOB
V: Divin du Domaine d’Epalais
M: Angie de Lusan

31. Morse l’Ami de la Campagne 4 Uitmuntend
V: César des Gardiens aux Coeurs Tendres
M: Felicia de la Cité des Comtes

32. D’Akando de la Maison Tisseur 2 Uitmuntend
V: Arcane de l’Embouchure de la Sarre
M: A.C. de la Maison Tisseur

33. Girbaud des Bergers Aventureux 3 Uitmuntend
V: Sethi de la Roche Montaigne
M: Huette du Fond des Camps

34. Huvan l’Etoile de la Nuit Uitmuntend
V: Evian Igor du Murier de Sordeille
M: Enza de la Terre Sacrée de Marius

Gebruikshondenklasse
35. N’Lewis l’Ami de la Campagne 1 Uitmuntend RCAC
V: F’Karma du Manoir des Gandines
M: Felicia de la Cité des Comtes

36. Denzell 2 Uitmuntend
V: Galik du Diable de Morval
M: Leann Chayenne de la Fière Maison

Teven
Babyklasse
8. Infinity Stuka of Troyan Pride Veelbelovend
V: Bengel van de Paardestal
M: Envy of Troyan Pride

9. Imke of Troyan Pride 3 Veelbelovend
V: Bengel van de Paardestal
M: Envy of Troyan Pride

10. Our Lady from Dara’s Home 2 Veelbelovend
V: Indigo Blue Bergers des Bouleaux
M: Jerel from Dara’s Home

11. Our Indy from Dara’s Home 4 Veelbelovend
V: Indigo Blue Bergers des Bouleaux
M: Jerel from Dara’s Home

12. Idylle of Troyan Pride 1 Veelbelovend en beste baby
V: Bengel van de Paardestal
M: Envy of Troyan Pride

14. Rizlan l’Ami de la Campagne Veelbelovend
V: Diaz des Vaux Rouges
M: Norange l’Ami de la Campagne

Puppyklasse
13. Red Corvette Little Magnus Canis Niger 2 Veelbelovend
V: Girbaud des Bergers Aventureux
M: Mayhem Magnus Canis Niger

14. R’Pitou du Mont Sagan 1 Veelbelovend
V: Matisse l’Ami de la Campagne
M: Mishka du Mont Sagan

Jeugdklasse
37. Cita du Pré du Baron 4 Uitmuntend
V: Morse l’Ami de la Campagne
M: Inez Poussiere de Lune

38. Nozay Uitmuntend
V: Hathi de la Chantrerie
M: Jerêve Bergers des Bouleaux

39. Nouvelle 3 Uitmuntend
V: Hathi de la Chantrerie
M: Jerêve Bergers des Bouleaux

40. Nora Blue du Jardin d’Elisée Zeer Goed
V: Djack du Mont des Croisettes
M: Faïence de Tortue Argentée du Mont des Croisettes

41. Noelle 2 Uitmuntend
V: Hathi de la Chantrerie
M: Jerêve Bergers des Bouleaux

42. Only Jeans Legendary Denim Zeer Goed
V: Hirgon Yvain de la Bonhardiesse
M: Jeans Argentée du Mont des Croisettes

43. Glorious Revenge of Troyan Pride 1 Uitmuntend en winnaar ‘de la Cité au Barrage’- Coupe 2018
V: Denzell
M: Revence Djayla de la Fière Maison

Tussenklasse
44. La Caresse de Champsoleil Maica 1 Uitmuntend
V: Hunik des Feux de l’Ange
M: Jolie du Moulin de Patjo

45. Bisou du Pré du Baron 2 Zeer Goed
V: Alvin Bojan Proud Knight
M: Cora Alita Admirable Chien

Openklasse
46. Jerêve des Bergers Bouleaux 2 Uitmuntend
V: Gerone des Bergers Aventureux
M: Jolie du Fond des Camps

47. Eless de la Maison Tisseur 3 Uitmuntend
V: Girbaud des Bergers Aventureux
M: A.C. de la Maison Tisseur

48. Jerel from Dara’s Home 1 Uitmuntend
V: Horatio des Feux de la Gage
M: Dara Gonda Shana Hooghelden

49. P’Merle l’Ami de la Campagne Zeer Goed
V: Enzo du Bois du Coin Perdu
M: Norange l’Ami de la Campagne

50. Jatise de la Beauté Rustique Zeer Goed
V: Flash Gordon de la Noe d’Orient
M: Fragile de la Beauté Rustique

51. Lois Jeans Legendary Denim Zeer Goed
V: Lee Warrior Soul
M: Jeans Argentée du Mont des Croisettes

52. Fairytale of Troyan Pride Zeer Goed
V: Alioth du Haut Marais
M: Leann Chayenne de la Fière Maison

53. Isabeau June Bergers des Bouleaux Zeer Goed
V: Blesk de la Grange Colombe
M: Jolie du Fond des Camps

54. Vingino Jeans Legendary Denim 4 Uitmuntend
V: Lee Warrior Soul
M: Jeans Argentée du Mont des Croisettes

55. Freya of Troyan Pride Zeer Goed
V: Alioth du Haut Marais
M: Leann Chayenne de la Fière Maison

Veteranenklasse
56. Judah Magnus Canis Niger 2 Uitmuntend
V: Ulima Grimm la Duchesse de la Fosse
M: Ghana du Bois Tourbeux

57. Huette du Fond des Camps 1 Uitmuntend en beste veteraan
V: Udson du Murier de Sordeille
M: Voltane du Murier de Sordeille

58. Dara Gonda Shana Hooghelden 3 Zeer Goed
V: Egon z Vrabske Tvrze
M: Harlette Jerel Tessa van Wakerstrouw

Kampioensklasse
59. Gironde des Bergers Aventureux 1 Uitmuntend en CAC
V: Sethi de la Roche Montaigne
M: Huette du Fond des Camps

60. Envy of Troyan Pride 2 Uitmuntend en RCAC
V: Ercules l’Ami Noir
M: Avalanche Anabell l’Ami Noir

Gebruikshondenklasse
61. Idriss Jinga Bergers des Bouleaux 1 Uitmuntend
V: Blesk de la Grange Colombe
M: Jolie du Fond des Camps