Uitslagen KCM 2012

Kampioenschapsclubmatch te Houten - 16 september 2012 
Keurmeester: Jan de Gids (NL)

Keurverslagen klik hier,  foto's volgen zodra we die hebben ontvangen.

Reuen babyklasse
Armageddon du Gardiens du Chaos VB1
Byon de la Forêt de Thuringe VB2
Haico VB3

Teven babyklasse
Amy Lee du Gardiens du Chaos VB1 beste baby

Reuen puppyklasse
Huvan l'Etoile de la Nuit B3
Honyx Mambo l'Etoile de la Nuit VB1 en beste puppy
Hacker l'Etoile de la Nuit VB2

Teven puppyklasse
Haureole des Feux de l'Ange VB1
Hannah Samira l'Etoile de la Nuit VB2

Jeugdklasse reuen
Gjohn Harvard de la Noé d'Orient 2U
Gerone des Bergers Aventureux disk. - te groot
Guroc Blue l'Etoile de la Nuit ZG
Kumchroi du Regard Mordant ZG
Godard des Bergers Aventureux 3U
Girbaud des Bergers Aventureux 1U CAC BOS
Kashmir du Fond des Camps U
Guerny des Bergers Aventureux niet te beoordelen 
Garos Blue l'Etoile de la Nuit 4U
Kobeau Pere du Soleil au Paradis ZG

Tussenklasse reuen
Frodo Fonda la Duchesse de la Fosse 4U
Fan Ubac Yem de la Bonhardiesse 1U
Jupiler du Regard Mordant 3U
Fai Gar Lam la Duchesse de la Fosse ZG
Fitch de l'Etoile de Bossacora 2U

Openklasse reuen
Vas van de Paardestal ZG
Hisme du Regard Mordant 4U
Dakar Aaron Living Next Door 3U
Ialeblue du Fond des Camps 2U
Diablo des Assiers disk (te groot)
Jipod Blue Berger Fort et Posé U
Enzo du Bois du Coin Perdu U
Deejay Andy Living Next Door 1U res CAC

Kampioensklasse reuen
Ch. Aillas Blue du Relais du Corrado 2U
CH. Apoll de l'Ami des Chevaux 1U

Veteranenklasse reuen
Ulima Grimm la Duchesse de la Fosse 1U
Sazou de la Ruee Sauvage 2U

Jeugdklasse teven
Gitane des Bergers Aventureux 3U
Kúnamara du Regard Mordant 2U
Gracia Callandra Living Next Door ZG
Kokkaï du Fond des Camps 1U CAC en BOB
Grise Diva Living Next Door disk (afwijkende kleur)
Gazou l'Etoile de la Nuit 4ZG

Tussenklasse teven
Ailis de la Forêt de Thuringe ZG
Filou Yhislaine de la Bonhardiesse 4U
Jemma 'Dora' du Regard Mordant 3U
Jean de l'Amouraudiere ZG
Fauve Yolie de la Bonhardiesse U
Easy Poussiere de Lune U
Jedi du Regard Mordant U
Gitta Caresse Living Next Door U
Flirthe Yloïse de la Bonhardiesse U
Kato de Montclea U
Moustique du Chevalier de Daehl 2U
Fatine Yiselle de la Bonhardiesse ZG
Felicia de la Cité des Comtes 1U

Openklasse teven
Farah de Montclea 3U
Djea du Murier de Sordeille U
Evita U
Enza de la Terre Sacrée de Marius 4U
Femke de la Horde du Bois Perdu ZG
Houfti du Regard Mordant U
Jezebel du Ricarwa disk (uitvallen km)
Jamba Berger Fort et Posé U
Jolie du Fond des Camps U
Foenix de la Noé d´Orient U
Baccara Poussiere de Lune U
Fragile de la Beauté Rustique 2U
Enya Bhraonain des Bergers du Forez U
Bayla van de Blockhoeve ZG
Falone de Sainte Petronille ZG
A.C. de la Maison Tisseur 1U res CAC
Elanür black de Sainte Petronille absent

Gebruikshondenklasse teven
Attice de la Beauté Rustique 1U