Uitslagen KCM 2019

Puppyklasse reuen
1. Ozzy I Am Great Living Next Door 1VB

Puppyklasse teven
2. Odette Indy Living Next Door 2VB
3. Soulmate Shade de l’Amouraudiere 1VB en beste pup

Jeugdklasse reuen
4. Momento Mistika Sparrow Jack 3U
5. O’Jessie de la Bergerie d’Elan 2U
6. Our Mac Bowmore from Dara’s Home 1U en Winnaar Camarque Coupe
7. Ro’Malley du Fond des Camps ZG
8. L’esprit d’Hamrik Bergerac 4ZG
9. Oswin Elliot de la Bergerie d’Hirthe ZG

Tussenklasse reuen
10. Hachi of Troyan Pride 3U
11. Hero Frédéric of Troyan Pride 4U
12. Nectar Argenté du Mont des Croisettes 2U
13. Rolling Stone Magnus Canis Niger 1U RCAC

Openklasse reuen
14. Gozer Legendary Denim 4ZG
15. Grizzly de l'Ami des Chevaux 3U
16. Najac 2U
17. Nouveau 1U

Veteranenklasse reuen
18. Ibalou du Bois Tourbeux 1U en beste veteraan

Kampioensklasse reuen
20. Huvan l’Etoile de la Nuit 3U
21. Morse l'Ami de la Campagne 1U
22. Django absent
55. Onnyx du Spero Patronum 2U

Gebruikshondenklasse reuen
23. N'Lewis l'Ami de la Campagne 1U CAC een BOB
24. Lyon des Gardiens de Rome 2U

Jeugdklasse teven
25. Idylle of Troyan Pride 3U
26. Orange Vana de la Bergerie d’Hirthe absent
27. Our Lady from Dara's Home 4U
28.  Our Indy from Dara’s Home ZG
29. Imke of Troyan Pride U
30. Infinity Stuka of Troyan Pride G
31. L’esprit d’Hamrik Paris U
32. Rizlan l’Ami de la Campagne ZG
33. Lotte Mara 2U
34. Old Infinity Blue des Bergers Noir de Jedi 1U en winnaar de la Cité de Barrage coupe

Tussenklasse teven
35. Red Corvette Little Magnus Canis Niger 1U
 

Openklasse teven
36. L’esprit d’Hamrik Api Noir U
37. Lois Jeans Legendary Denim U
38. Nouvelle 3U
39. Jerel from Dara’s Home U
40. Nozay U
41. Moudonne le Sol Tremble G
42. Nici Vayou de la Bergerie d’Hirthe U
43. Fairytale of Troyan Pride 4U
44. Eless de la Maison Tisseur 1U CAC en BOS
45. Jissoire des Bergers Aventureux U
46. Jerêve Bergers des Bouleaux U
47. Vingino Jeans Legendary Denim 2U RCAC
48. Cita du Pré du Baron ZG
49. P’Merle l’Ami de la Campagne ZG
50. Nadia U

Veteranenklasse teven
51. Jolie du Fond des Camps 1U
52. Dara Gonda Shana Hooghelden 2U
53. Judah Magnus Canis Niger absent

Gebruiksklasse teven
54. Nina Nikita des Bergers Noir de Jedi  1U